πίσω στο site

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!

Διατυπώστε τις ερωτήσεις σας και διαβάστε τις απαντήσεις των άλλων μελών

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!

Δημοσίευσηαπό Χρύσα Κωτασίδου » Τρί Ιούλ 08, 2014 12:29 pm

Γεια σας!
Είμαι φοιτήτρια του τμήματος Λογοθεραπείας και αυτήν την περίοδο ετοιμάζω την πτυχιακή μου της οποίας το θέμα είναι ο τραυλισμός. Πιο συγκεκριμένα, θα ήθελα να εστιάσω στο νόμο που ισχύει στην Ελλάδα για τα άτομα που τραυλίζουν και την κοινωνική προκατάλειψη που μπορεί να αντιμετωπίζουν. Όποιος/α από εσάς τραυλίζει και είναι πρόθυμος/η να μου γράψει σε λίγες γραμμές την ιστορία του σχετικά με τα συναισθήματα που βίωσε και βιώνει για την ιδιαιτερότητά του και σχετικά με το αν έχει αντιμετωπιστεί ποτέ ρατσιστικά από το κοινωνικό του περιβάλλον, θα του/της ήμουν ευγνώμων! Αυτές της ιστορίες έχω σκοπό να τις συμπεριλάβω στην πτυχιακή μου και να τις παρουσιάσω σαν ένα μικρό δείγμα της κατάστασης που επικρατεί. Ωστόσο, σε καμία περίπτωση η εργασία μου δε θα θεωρηθεί ως έρευνα ούτε φυσικά δε θα προχωρήσω σε γενικεύσεις. Επιπλέον, οι μαρτυρίες σας θα είναι ανώνυμες και θα μου άρεζε να έχουν έναν δικό σας τίτλο. Όποιος/α ενδιαφέρεται να με βοηθήσει αυτό είναι το e-mail μου : amy_xrysa@hotmail.com
Χρύσα Κωτασίδου
Αρχάριο μέλος
Αρχάριο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Δεκ 13, 2013 1:52 am

Επιστροφή στο Ενήλικοι που Τραυλίζουν - Ερωτήσεις και Απαντήσεις από τα μέλη για τα μέλη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες