πίσω στο site

Ο τραυλισμος μου

Σημαντικές πληροφορίες για τους επισκέπτες και τα μέλη του forum

Ο τραυλισμος μου

Δημοσίευσηαπό /geo/ » Πέμ Ιούλ 03, 2014 10:44 pm

Εγώ τράβληζα από μικρή σχετικά ηληκία,από τα μέσα δημοτικού.Ο τραβλησμός μου αναπτήχθηκε και επηδήνοσε την κατάσταση στα 11 μου χρόνια.Μέχρι και σήμερα που γράφω αυτή τη στιγμή...Χάρης όμος στο πρόγραμμα λογοθεραπίας που παρακολουθώ τώρα και για ακόμα ένα μικρό διάστημα,προσπαθώ να πολεμήσω αυτή την "πάθηση"που με διηκά τον τελεφτέο καιρό.Η τεχνικές και η τρόπη που με βοηθούν είναι πολύ αποτελεσματικές,αφού άλλοστε η καθοθήγηση που μας κάνει ο κύριος Γιώργος μας εκπέμπει μια ευχάριστη νότα στο πρόγραμμα θεραπίας..Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να φτάσουμε στο αποτέλεσμα-στόχο που έχουμε βάλη από τα πρώτα κιόλας μαθήματα.Έυχωμαι στα άτομα που έχουν το ίδιο θέμα να το ξεπεράσουν όπος προσπαθώ και αγωνίζομαι για το δικό μου καλό για να εκφράζοντε καλύτερα να νιώθουν καλα και πιο γένικα,να έχουν μια ζωή όπος οι ίδιοι επυθημούν.
/geo/
Αρχάριο μέλος
Αρχάριο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 03, 2014 3:54 pm

Re: Ο τραυλισμος μου

Δημοσίευσηαπό ΚΕΘΤ » Παρ Ιούλ 04, 2014 9:00 am

Συγχαρητήρια που αποφάσισες να αντιμετωπίσεις τον τραυλισμό σου. Για κάποιους η απόφαση να ασχοληθούν με την ομιλία τους είναι το μεγαλύτερο βήμα. Καλή επιτυχία και καλή δύναμη στην προσπάθειά σου!
Άβαταρ μέλους
ΚΕΘΤ
Διαχειριστής
Διαχειριστής
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Τρί Μαρ 04, 2008 4:29 pm


Επιστροφή στο Ξεκινήστε την επίσκεψή σας στο forum από εδώ ...

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης