πίσω στο site

My story....

Γράψτε μας την ιστορία του δικού σας τραυλισμού. Μας ενδιαφέρει να τη μοιραστείτε μαζί μας.

My story....

Δημοσίευσηαπό hitman » Πέμ Ιαν 30, 2014 5:53 am

Παιδια καλησπερα.. εχω αρκετο καιρο να μπω. Θα ηθελα και γω να σας πω την ιστορια μου..Άρχισα να τραυλιζω περιπου στα μεσα της πρωτης ή δευτερας δημοτικου.Ενιωθα πολυ ασχημα γτ δεν μπορουσα να βγαλω μια λεξη. Στην συνεχεια υποχωρησε απο μονο του. Ειχε σχεδον εξαφανιστει οταν τελειωσα το γυμνασιο. Εννοω οτι μπορουσα να το κρυψω οχι οτι ειχε υποχωρησει τελειως. Ομως οσο μεγαλωνα ο τραυλισμος μου αυξανοταν σταδιακα. Και τωρα που εχω μεγαλωσει αρκετα βλεπω οτι δεν μπορω να το κρυψω οσο και να το θελω. Εχει μεινει στασιμος αλλα δεν ειναι "ενοχλητικος" μπορω να κανω κουβεντα. Αλλα παρ ολ αυτα για μενα ειναι κουραστικο γτ δεν μπορω να ανοιχτο τοσο σε ανθρωπους, διοτι φομαμαι δεν ξερω. Φοβαμαι οτι θα ντραπουν για μενα. Κραταω μια αποσταση λοιπον. Και με οσες κοπελες και να βγαινω φοβαμαι και παλι. Με τον τραυλισμο μου δεν εχω αυτοπεποιθηση. Το χανω το παιχνιδι. Ευχαριστω τον Θεο που μπορεσα και το μοιραστηκα μαζι σας .. !!
Υ.Γ. Εαν διαβασω λογοτεχνικα βιβλια δυνατα και οχι απο μεσα μου θα υποχωρησει ο τραυλισμος;
hitman
Αρχάριο μέλος
Αρχάριο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 08, 2011 4:57 am

Επιστροφή στο Η ιστορία του Τραυλισμού μου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες