πίσω στο site

Σχετικά με τη συνάντηση - ενημέρωση για τις διαδικτυακές υπηρεσίες

Παραθέτουμε θέματα που βρήκαμε ενδιαφέροντα προς συζήτηση και σας ανακοινώνουμε τα νέα μας.

Σχετικά με τη συνάντηση - ενημέρωση για τις διαδικτυακές υπηρεσίες

Δημοσίευσηαπό ΚΕΘΤ » Τετ Απρ 16, 2008 3:48 pm

Τη Δευτέρα 14/4/08 το βράδυ πραγματοποιήθηκε στο ΚΕΘΤ συνάντηση - ενημέρωση των μελών της ομάδας αυτοβοήθειας και άλλων πελατών του για τις διαδικτυακές υπηρεσίες και το forum.

Χάρηκα πολύ που είδα ανθρώπους με τους οποίους έχω δουλέψει και εντυπωσιάστηκα από τον ενθουσιασμό τους για το forum και τη δυνατότητα που παρέχει στο να φέρει κοντά τα μέλη αυτοβοήθειας. Ιδιαίτερη στιγμή της συνάντησης ήταν η σύνδεση μέσω skype με τη Μυτιλήνη και η ζωντανή συζήτηση της ομάδας με κάποιον από τους πελάτες μας που ζει εκεί. Ακόμα και εγώ που σχεδίασα αυτές τις υπηρεσίες δεν είχα φανταστεί τη στιγμή της διαδικτυακής συνεύρεσης των μελών της ομάδας. Νομίζω ότι η ικανοποίηση υπήρχε στα μάτια όλων.

Παρά τα τεχνικά προβλήματα που είχαμε, η πρώτη αυτή προσπάθεια νομίζω ότι ήταν σημαντική και απέδιξε ότι η εξ' αποστάσεως συνέυρεση μπορεί να γίνει και να είναι αποτελεσματική. Ελπίζω το forum να αποτελέσει ένα βήμα ανταλλαγής απόψεων για τον τραυλισμό και να λύσει τα προβλήματα χρόνου και απόστασης που κρατούσαν πολλά από τα μέλη της ομάδας αυτοβοήθειας μακριά από τις συναντήσεις της ομάδας. Ήδη κάποιοι είναι μέλη του forum, ακόμα και από αυτούς με μικρή γνώση στους υπολογιστές. Γραφτείτε και θα είμαστε στη διάθεσή σας για βοήθεια σε τεχνικά θέματα του forum ή της τηλεσυνδιάσκεψης. Καλή συνέχεια...

Γιώργος Φούρλας
Άβαταρ μέλους
ΚΕΘΤ
Διαχειριστής
Διαχειριστής
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Τρί Μαρ 04, 2008 4:29 pm

Επιστροφή στο Θέματα και Ανακοινώσεις από το ΚΕΘΤ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες