πίσω στο site

Διακυμανσεις

Διατυπώστε τις ερωτήσεις σας και διαβάστε τις απαντήσεις των άλλων μελών

Διακυμανσεις

Δημοσίευσηαπό Slayer » Τετ Ιούλ 04, 2012 12:52 am

ΜΑΓΚΕΣ , ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ Η ΟΜΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ , ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΡΑΥΛΙΖΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ  ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΡΑΥΛΙΣΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ . ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ<ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ> ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ. ΟΜΩΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΓΝΩΣΤΟ   ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ  ΚΟΥΜΠΩΜΑ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ , ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ , ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΟΜΙΛΙΑ ΕΠΕΙΔΙΝΩΘΗΚΕ ΣΕ ΤΡΑΓΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ   ΣΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ, ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΦΤΑΣΑ  ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ. Ο ΤΡΑΥΛΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΕΚΕΔΙΣΜΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΛΕΩ ΚΕΚΕΚΕ  ΑΠΛΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΣΦΙΓΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΕΕΕΕ Η ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΛΕΞΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ , ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ ΦΩΝΗΕΝ ΕΕΕΕ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΜΙΑ ΝΕΥΡΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΙΤΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΥΛΙΣΜΟΥ Η ΑΠΛΑ ΤΑ ΓΕΝΝΑ Ο ΤΡΑΥΛΙΣΜΟΣ . ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΟΜΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 .10ΛΕΠΤΑ  Η ΟΜΙΛΙΑ ΝΑ ΕΠΕΙΔΗΝΩΘΕΙ ΤΡΑΓΙΚΑ ΠΟΛΥ  ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΣΦΙΓΓΜΕΝΟ .ΕΨΑΞΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΥΘΗΝΕΤΑΙ Ο ΘΗΡΩΕΙΔΗΣ ΓΙΑΥΤΟ , ΟΜΩΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ . ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ , ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΙΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΤΙ , ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ
Slayer
Αρχάριο μέλος
Αρχάριο μέλος

Επιστροφή στο Ενήλικοι που Τραυλίζουν - Ερωτήσεις και Απαντήσεις από τα μέλη για τα μέλη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης